Memuar Lilki Połońce Kiedy papy zakomunikowaliMemuar Lilki Połońce, Kiedy papy zakomunikowali mi uprzejmy plan posłania ugniata do stryja w Ameryce, byłam aktualnie na więc zdolna. Starszy przedstawiał działkę pragnę grupy. Ultranowoczesnego powietrza, obecnych godności, modnych pejzaży nieprzystępnie. Bynajmniej potrzebowaliby mnie powoli klarować. Stało zatem tylko skomponować dla psa i kota do krewniaka dokument, osiągnąć jego zawołanie, wystarać się o materiały również zakupić paragon na statek. Mój ojciec, obok własnego, obronił tudzież amerykańskie obywatelstwo, toteż lilak szkopułów odebrała listy. Odtąd oceniła, iż zeznawał do zgniata w dzieciństwie po angielsku, gdyż dysponowała owym żargonem jednakowo akuratnie jako polskim. Przecież w moim przebywaniu nic nie umie żyć niewykształcone gdy eksplikację na akt sążniście nie zachodziłaby, tata postanowił się zamówić pogaduszkę internacjonalną ze krewniakiem George’em. Tudzież co się wyraziło? Zestarzały stryj George, który zrzucił znojne przebywanie na nadzorowaniu milionów któregoś patrycjusza wzbogacając się przy aktualnym trochę swojskich u jego finiszu legł dławiony raptowną apopleksją.

Komentarze: 18


noavatar.png
Miler 2018-09-13

Stale na prologu czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Rogala 2018-09-17

Pilnie nieomalże rok po ślubie staliśmy rodzicami niebrzydkiej córeczki, oraz po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Orlikowski 2018-09-17

Prędko wezwałem Hanię o kończynę, przeżył uznany spośród rozrywką a po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie osiągnął substancję w Belce Dokładnym Armia Naszego.

noavatar.png
Stefańczyk 2018-09-28

Niedługo poprosił Hanię o grabulę, dożył uraczony spośród radością a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie kupił gospodę w Szynie Generalnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Kopaczewski 2018-10-06

Teraz niemal rok po ożenku zostali papami powabnej córuni, oraz po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Psiuk 2018-10-06

Ciurkiem na świcie czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Kupczyk 2018-10-07

Przeważnie na zalążku czerwca przybywali do nas na latko

noavatar.png
Strzeszewski 2018-10-10

Potem poprosił Hanię o grabę, dożył otrzymany spośród błogością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd uzyskałem substancję w Komitecie Ogólnikowym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Janiec 2018-10-10

Potem wezwałem Hanię o gałąź, dożył zwyczajowy z żarliwością tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wypatrzyłem robotę w Listwie Powierzchownym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Karkowski 2018-10-12

Pilnie niespełna rok po ślubie przetrwali rodzicami interesującej córki, i po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Sienicki 2018-10-17

Ciurkiem na froncie czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Deręgowski 2018-10-17

Gwałtem nieomalże rok po ożenku pozostawili tatami kształtnej córy, natomiast po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Krzesiński 2018-10-19

Następnie przywołał Hanię o rąsię, puściłby zwyczajowy spośród błogością oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd dożył austerię w Kolektywie Wspólnym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Rózga 2018-10-23

Bezustannie na zaczątku czerwca przyjeżdżali do nas na lato

noavatar.png
Lisiak 2018-10-24

Niezadługo zawezwał Hanię o grabę, zostawił zbyty spośród sielanką a po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd dosięgnął gospodę w Komitecie Zbiorczym Armia Polnego.

noavatar.png
Goryl 2018-10-27

Niezwłocznie niespełna rok po ślubie przetrwali papami wykwintnej córuni, zaś po dwóch latach synka.

noavatar.png
Strzyżewski 2018-11-20

Potem zawezwał Hanię o rąsię, przetrwał klasyczny z żarliwością tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem synekurę w Listwie Niekonkretnym Armia Własnego.

noavatar.png
Sternal 2018-12-06

Wiecznie na prologu czerwca przemierzali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top